img 27/09/2023

Смачний успіх: Інгредієнти та технології онлайн освіти

Друзі, привіт!

Сьогодні я хочу розповісти вам історію створення та роботи нашої школи. English-Up з'явилася більше 10 років тому, у 2010 році. У цей час люди ще не розуміли, що це за формат навчання - онлайн. Це дивно чується сьогодні, правда?

Люди, які вирішували спробувати, все рівно не були завжди налаштовані позитивно. Багато хто сумнівався, чи йому підійде такий спосіб. Багато хто думав - може це якийсь обман? Але ті, хто спробував (99,9%) залишилися задоволені таким форматом навчання.

Уявіть, як багато всього треба було продумати, щоб робити цікаві, інформативні, динамічні уроки, використовуючи наочні матеріали, коли ми ще не мали такої кількості програм, аплікацій, бордов, сайтів для створення завдань ітд і т.п.

Але зібравши до кучі весь свій бекграунд, досвід у викладанні офлайн та професійне навчання, мені вдалося перетворитися не тільки на онлайн-наставника, викладача та ментора, але й створити свою команду однодумців, з якою ми з величезною радістю допомогаємо дітям та дорослим зі всього світу все більше 10-ти років. 

Знаєте, чому ви, можливо, ніколи не чули про нашу школу?

 • По-перше, моя школа - це не мейнстрім. Це не інструмент лише для заробітку грошей. Звісно, це бізнес. Але коли твій бізнес - це улюблена справа, і коли ти працюєш сам (не замінюючи себе на найманого співробітника), то, звісно, ти не перетвориш свій "стартап" на велику корпорацію. Це ніколи не було моєю метою.
   
 • По-друге, яка на ваш погляд найкраща реклама будь-якого продукту? Для мене - це відгуки та рекомендації. З перших же місяців роботи студенти завжди приходили по рекомендаціям інших. І їх завжди вистачало мені та моїй команді. Мене саму дивував той факт, як швидко може розповсюджуватися інформація про якісну послугу не лише містом, а й цілим світом. І я з гордістю можу сказати, що усі ці роки робила велику та важливу справу, завжди виставляючи на перше місце допомогу, а не заробіток.
   
 • По-третє, саме тому що я постійно прагнула удосконалюватися, робити курси, уроки та матеріали ще цікавішими та кращими, у мене не було (і немає) часу для активності в соціальних мережах з метою "просування" та реклами.

Ви, звісно, спитаєте: що сталося зараз? Чому я хочу почати розповідати історії саме зараз? На це у мене є відповідь.

Наш світ змінюється кожну мить. Ми не можемо знати, які сюрпризи, новини та технології прийдуть завтра. Можливо, через рік-два нікому взагалі не буде потрібно вчити мови, а вони будуть завантажуватися в наші голови, як програми. А може нас будуть вчити лише боти, AI, роботи. Тому я хочу поділитися тим, що ще є актуальним зараз.

Ще кілька ключових моментів про мою роботу:

 • Кожного викладача чи іншого спеціаліста я наймаю сама, адже я повинна відчути, що це "моя людина", та готую його до роботи. У мене є свій vision: як має виглядати навчальний процес, як зробити його максимально ефективним для кожного учня. Саме тому кожен викладач проходить навчання перед початком роботи.
 • Доречі, я працюю у сфері викладання англійської більш ніж 20 років. Почала викладати на другому курсі університету. Працювала, вчилася, розвивалася. З 2003 до 2008 року я працювала як приватний репетитор, а також у різних лінгвістичних школах. Потім вирішила, що хочу працювати сама на себе, залишилася зі своїми приватними учнями та продовжувала розвивати свої знання та вміння, розширюючи свій кругозір. Мені пощастило дізнатися про новий напрямок в освіті - онлайн-освіта. Це повністю змінило мої погляди на викладання. Навчилася як перетворити урок онлайн у перевагу, а не в мінус, як думали багато людей на початку. Набула багато інших, але дуже важливих навичок, щоб розпочати та розвинути роботу школи. Як результат, у 2010 році з'явилася перша версія мого сайту.
   
 • Я не обманюю своїх клієнтів, розказуючи казки про "супер-авторські методи" чи "вивчення мови за 3 дні". Але я добре розумію, як працює мозок людини, які процеси відбуваються в нашій голові під час навчання та як допомогти нашому мозку опановувати матеріал найефективніше (але це вже тема для окремої статті).
 • Курси, які я чи інший викладач пропонуємо студенту, створюються індивідуально для кожного "вручну" (чого ніколи не зможе зробити автоматизована платформа для навчання). Ми використовуємо неймовірну кількість різних матеріалів для створення наших курсів та уроків, від підручників відомих американських та британських авторів, до неадаптованих журналів, газет, відео, і навіть віртуальної реальності.

Пізніше я розповім вам про те, скільки зусиль кожен викладач вкладає, щоб кожний урок був незабутній.

Приєднуйтесь до нашої сторінки в Інстаграм, слідкуйте за блогом і не соромтеся писати чи звонити нам, якщо вам потрібна допомога з англійською.

 

arrow-up