зворотній зв’язок

Залишіть заявку, і ми найближчим часом зв'яжемося з вами для консультації

Відправляючи заявку Ви даєте згоду на обробку персональних даних

Відправити

Найчастіші Запитання

Як почати навчання?
Для початку, відправ заявку на сайті або зв'яжись з нами будь-яким зручним для тебе способом (телефон, месенджери, Skype, e-mail). Після отримання заявки, ми зв'яжемося з тобою, щоб призначити вступну зустріч. Під час цієї зустрічі ми перевіримо твої знання, обговоримо цілі та побажання, виберемо курс навчання та розклад. Ти дізнаєшся основну інформацію про нашу школу і наші методи роботи, а також зможеш поставити всі запитання, що тебе цікавлять. На завершення вступної зустрічі ми оберемо викладача. Потім ти отримаєш матеріали для навчання, оплатиш заняття - і ось ми починаємо! Настав час вчитися!
Як оплатити заняття?
Оплата занять – це стандартна покупка в інтернет-магазині. Ти вибираєш кількість занять, які хочеш придбати, після чого отримуєш рахунок на оплату на свою електронну пошту. Також ми надсилаємо тобі пряме посилання на сторінку оплати. Вводиш дані своєї банківської картки, підтверджуєш платіж і отримуєш квитанцію про оплату. Оплачені уроки автоматично зараховуються на твій рахунок. Ми приймаємо картки будь-якого банку світу за допомогою різних платіжних систем. Під час першої зустрічі у тебе буде можливість вибрати найзручніший для себе спосіб оплати.
Хто буде моїм викладачем?
На вступному уроці кожен студент має можливість озвучити бажаний розклад. Ми намагаємося підібрати вам викладача, що буде доступний у найзручніші для вас години навчання. Всі наші викладачі є універсальними: здатними працювати як з початківцями, так і з студентами високого рівня знань, як з маленькими дітьми, так і з дорослими. Але враховуючи різницю в темпераментах, на вступному уроці ми не лише перевіряємо ваші знання, але й стараємося зрозуміти, з яким викладачем вам буде найлегше спілкуватися.
Чи можна займатися рано вранці чи пізно ввечері?
Ми проводимо уроки з 8 ранку до 20 години вечора з понеділка по п'ятницю. Це наш офіційний розклад. Але ми завжди готові розглянути індивідуальні варіанти, включаючи пізні вечірні години та вихідні дні. Оскільки кожен наш викладач має свій графік, у них є можливість адаптувати робочий час під студентів. Деякі з наших викладачів проживають у інших країнах, тому можливість врахування різниці у часі іноді допомагає знайти найбільш зручний час для уроків.
Чи можу я змінити викладача?
Якщо з якихось причин ти не встановив контакт з викладачем, повідом про це свого методиста. Вибір викладача – це надзвичайно важливий елемент у навчанні. Викладач повинен бути твоєю людиною на 100%, з якою комфортно і якій ти можеш довіряти. Ми обговоримо цю ситуацію та виберемо для тебе нового наставника.
Чи потрібно купувати матеріали для уроків?
Всі матеріали для твого курсу ми надаємо безкоштовно: підручники в електронному форматі, аудіо треки, відео ролики та додаткові матеріали. Ми також користуємося численними посібниками, які були розроблені нашими викладачами. У нашому арсеналі - лише найкращі підручники з вивчення англійської мови, що доступні на ринку. Для студентів більш високого рівня, ми складаємо плани уроків, базуючись на статтях з британських та американських газет , журналів, відео подкастах та багато чому іншому.
В якому додатку я буду отримувати дзвінки від мого викладача?
Зазвичай для проведення уроків та комунікації з викладачем ми використовуємо Skype, адже ця програма надає цілий ряд унікальних переваг. Однак, ми відкриті до змін і за бажанням студента можемо застосувати будь-які інші месенджери або програми для відеозв'язку, у яких можливе відображення екрану викладача, наприклад, Zoom, Google Meet, Whatsapp або Telegram.
Чи можу я змінити свій розклад?
Якщо виникла потреба змінити розклад занять, ти можеш обговорити це напряму зі своїм викладачем. Ви разом визначите новий зручний час, а потім викладач сам повідомить методиста про усі внесені зміни.
Що робити, якщо виникає потреба скасувати або перенести урок?
Всю важливу інформацію можна передати як безпосередньо своєму викладачу, так і методисту. Методист завжди на зв'язку протягом робочого часу, тому ви можете надіслати йому повідомлення, і він гарантує, що викладач отримає інформацію своєчасно. У нас є ряд правил щодо відвідування занять, з якими ми обов’язково ознайомимо тебе під час нашої першої зустрічі.
arrow-up